Сакате да изгледате како Ким Кардашијан? Ви требаат само 84 илјади евра годишно!

Loading...

Сега познато е колку точно пари се потребни за Ким секојдневно да блеска во најдобро издание. Станува збор за неверојатни 84 илјади евра годишно.

Во овој износ не се вклучени бесплатните третмани и производи кои Ким ги добива бесплатно како што се педикир, маникир, шминки и додатоци во исхраната. Таа најмногу го сака третманот за лице со 24-каратно злато, а го обожава и третманот за тело кој се реализира со помош на текила. Некои критичари сметаат дека Ким троши и многу повејќе за да го зачува добриот изглед од кој што се издржува себеси и своето семејство.  

loading...
Loading...