Го скршил пенисот за време на секс – фото

Loading...

Крајно непријатна несреќа му се случи на ММА борачот Реј Елби. Имено, деновиве на еден ММА форум излегоа фотографии од неверојатната вест. Реј го сркршил својот пенис за време на секс со својата девојка која очигледно малку претерала.
Тој моментално се наоѓа во болница. Борачот даде детална изјава за овој настан со цел да и одговори на заинтересираната јавност што всушност се случи.

“Вистинска приказна! Моментално се наоѓам во Куала Лумпур и чекам да стигне специјалист. Девојка ми беше над мене и се случи… Имаше крв насекаде, а дури и се онесвестив. Паднав на подот, се нокаутирав и притоа ја скршив брадата и два заба. Во болница ќе останам околу 3 дена а во наредните 2 недели ќе земам апчиња со цел да не доживеам ерекција. Операцијата помина одлично и засега трошоците ми изнесуваат околу 6000 долари.”

 
Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 

loading...
Loading...