Премиерно – новата песна на Наташа Беквалац

Loading...

 

По хитовите Pozitivna и Ja sam dobro, прекрасната српска пејачка, баш како што вети, ги израдува своите фанови во последните денови на оваа година со емотивна балада.

Станува збор за нумерата Sluskinja, а автор на истата е Александра Милутановиќ.

Првпат премиерно, Наташа ја испеа песната на емисијата Vip Room што се емитува на Пинк телевизија.

Погледнете како звучеше новата песна на Беквалац:

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...