Најубавите девојки на фудбалерите – видео

Loading...

 

Ова видео е направено со цел да ги промовира најубавите, најсекси и најзгодните девојки на фудбалерите.

Веројатно погодувате барем некои од девојките кои се дел од ова видео.

Тука се Шакира, Ирина Шеик, Колен Руни, Нивес Целзијус…

Погледнете и уживјте.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...