Ако ОДГОВОРИТЕ на ова прашање, тогаш со сигурност сте ПСИХОПАТ!

Одговор: Се надевала дека овој маж ќе го види на погребот на нејзината сестра.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.