Ваква трансформација не сте виделе! Погледнете го десетгодишниот предизвик кај Александра

Loading...

Ваква трансформација не сте виделе! Погледнете го десетгодишниот предизвик кај Александра Наумовска. Имено, деновиве по интернетов кружи овој предизвик и многумина се вклучија постирајки свои слики од пред десет години и сега. Но, ние мислиме дека победникот е Александра. А веруваме дека ќе се сложите и вие кога ќе ја видите трансформацијата која таа ја направила.
Ја прашавме како успеа. На тоа Александра вели дека во прашање е упорност, мотивација и јасна визија дека се сака резултат. Па, секоја чест. 
Таа ви е на располагање и да ви даде свои идеи и предлози за фитнес, тренинг и здрав живот. Ова е нејзиниот фејсбук профил. Следете ја за повеќе да дознаете. 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...