Ангелите на „Victoria’s secret“ ја снимаат пролетната кампања во Сен Тропе

Кога ќе ги споите гламурозниот Сен Тропе, Кендис Свонпул, Александра амбросио и Грејси Карваљо, ќе ја добиете најсексипилната кампања на светот!”Viktorijas sikret” е точно на тoа место и со овие манекенки ја снимила рекламата за пролетната кампања.
Колку и да е топло во Сен Тропе,  Александра и Грејси, температурите ги зголемиле на максималното ниво.
Погледнете го снимањето на кампањата не жешкиот песок на Сен Тропе…

“Viktorijas sikret” е точно на тoа место и со овие манекенки ја снимила рекламата за пролетната кампања.
Колку и да е топло во Сен Тропе, &

Пронајдете не на следниве мрежи: