Антиќ: Ми ги испревртеа зборовите…

Македонскиот капитен остро ги осуди новинарите кои по завршување на мечот со БиХ ја извртеа неговата изјава.„Тренерот може да ви каже точно каде сме грешеле, а не дека е негова вина!!!“ стои во делот од објавата на Перо Антиќ на неговиот твитер профил.
Фото: sportclub.mk„Тренерот може да ви каже точно каде сме грешеле, а не дека е негова вина!!!“ стои во делот од објавата на

Пронајдете не на следниве мрежи: