Ава направи вистински скандал во куќата на Кошутњак – сметала дека гласовите и биле украдени!

Loading...

Вчеравечер по прогласувањето на победникот Ава Карабатиќ приредила вистински хаос на Кошутњак во Белград, зошто смета дека и биле украдени гласовите. Откако Жарко беше прогласен за победник на ВИП серијалот на Големиот Брат, голем број на станарите на куќата на Големиот Брат не му ја честита на победата и го сметаа Топ за морален победник. Ава беше една од оние станари кои му ја честитаа победата на близнакот видно возбудена и среќна пред камерите. Сепак по завршувањето на финалната вечер која одеше во живо станарите  и целиот продукциски тим кој изминативе 43 дена деноноќно работеа и живеаа во куќата заминаа на забава. Некои разочари други пак видно возбудени и среќни се забавуваа до раните утрински часови. Но како и изминативе шест недели ниту оваа забава не можеше да помине без скандал. Имено гневната хрватска стралета Ава Карабатиќ, која била во видно хистерична состојба, им се жалела на луѓето од продукцијата, зошто била незадоволна од резултатот на шоуто.
Хрватската стралета беше една од најитригантните станари во куќата. Влезе во провокативна гардероба со црни подвезици и уште првата вечер му се пикна на еден од станарите во куќата, каскадерот Урош, со кого по договор симулираше секс. Потоа уследи бурна романтична врска со Жељко, братот близнак на победникот Жарко. Но откако и тоа не успеа да и ја донесе победата хрватската старлета даваше се од себе да дојде до крајот. Караници, хистерични моменти, плачење, играње, голи гради….. Ава ги искористи сите адути но сепак не успеа да стигне до победата. Видно разочарана  Ава вчеравечер приредила вистински хаос  викајќи и жалејќи им се на сите присутни на журката. Но кој губи има право и да се лути!Вчеравечер по прогласувањето на победникот Ава Карабатиќ приредила вистински хаос на Кошутњак во Белград, зошто смета

loading...