Без гаќички гостувала во едно од најгледаните шоу-а

Loading...

ЛиЕн Рајмс познатата кантри пејачка открила дека во текот на гостувањето во шоуто на Челси Лејтли не носела долна облека.
Пејачката е на 30 годишна возраст и изгледа одлично. Таа на 5 јуни гостувала во шоуто на популарната водителка, а со оглед на тоа што микрофонот немало каде да се зацврсти под фустанот, кантри пејачката признала дека не носи долна облека.
ЛиЕн во шоуто зборувала за својот сопруг Еди и неговите две деца кои ги има од првиот брак, а кои живеат со нив.
Само да потсетиме дека ЛиЕн Рајмс во последно време поради приватниот живот често беше тема на медиумски натписи.
Пред некое време проговорила за тоа како врската со Еди Кибриани била под постојано внимание од страна на јавноста. Имено, кога се запознале и двајцата биле во брак. Ги оставиле своите партнери и после четири години застанале пред олтар. Се тоа влијаело на здравјето на пејачката.
Но, денеска ЛиЕн оставила се лошо зад себе и ужива во бракот со Еди.
Во кариерата освои две Греми, три награди „Academy of Country Music“ и продажба од 40 милиони албуми во светот.
ЛиЕн Рајмс познатата кантри пејачка открила дека во текот на гостувањето во шоуто на Челси Лејтли не носела долна обле

loading...
Loading...