БЕЗ ригорозни диети! Пијте го овој НАПИТОК и за седум дена килограмите ќе се стопат!

Уште не е доцна да ја подготвите вашата фигура за годишен одмор…Ви претставуваме рецепт за напиток, од кој за кратко време ќе изгубите килограми, а при тоа, не морате да се изложувате на ригорозни диети или да одите во теретана.
Потребни намирници:
2 лажици мед
1 лажица цимет во прав
250 мл вода
Подготовка:
Зовријте ја водата и ставете цимет, а потоа оставете да се олади пред да додадете мед. Медот треба да се додаде во ладен напиток, бидејќи топлата вода ги уништува неговите хранливи состојки.напијте се половина од напитокот пред спиење, а другата половина наутро на празен стомак. И така седум дена.
Резултатите се неверојатни!Ви претставуваме рецепт за напиток, од кој за кратко време ќе изгубите килограми, а при тоа, не морате да се изложувате на ригорозни диети или да о

Пронајдете не на следниве мрежи: