Бидете БЕЗОБРАЗНА: Овие НЕПРИСТОЈНИ совети ќе го ПОЛУДАТ!

Loading...

Велат дека во војната и во љубовта се’ е дозволено. Особено ако со помош на неколку мали трикови сакате да го разгорите стариот оган, или да започнете нова љубов.Без оглед дали сте во врска или не, љубовниот и сексуалниот живот понекогаш е потребно да го зачините. Ако сте слободни, некои од следните совети ќе ви помогнат да го придобиете неговото внимание и да го заведете, а доколку сте во врска или брак, малку безобразни трикови ќе ја разбудат заспаната страст.Оставете му секси порака

Ако веќе долго време набљудувате некого, а истовремено се плашите да му пријдете, напишете на лист порака со интересна содржина и следен пат кога ќе го видите ставете го ливчето во неговиот џеб. Истото важи и за жените кои се во врска или во брак. Напишете неколку реченици со сексуална тематика и пред да тргне на работа ставете го ливчето во неговиот паричник. Кога ќе се врати дома ќе ви биде навистина интересно.
Ставете прст во уста додека разговарате

Говорот на телото секогаш има подобар ефект отколку зборовите. Затоа, додека нешто ви зборува, а темата не е од животна важност, правете се дека слушате и дискретно ставете го прстот во уста. После некое време ќе заборави што зборувал и ќе навали на вас. Слична ситуација ќе настане и ако си играте со косата или ако пред него прошетате во предизвикувачка облека.

Шепнете му дека не носите долна облека

Помислата дека жената под фустанот не носи апсолутно ништо, едноставно ги полудува мажите. Но, прво добро размислите на кое место и во кој дел од денот ќе му ја откриете оваа тајна.
Пофалете го
Иако не сакаат да го признаат тоа, мажите сакаат да добиваат комплименти, посебно на сметка на нивните љубовни вештини. Кога ќе му кажете дека ве воодушевил, следниот пат повеќе ќе се потруди.Играјте си

Познато е дека мажите не можат да одолеат на костим на француска собарка, а медицинските сестри секогаш им биле привлечни. Обидете се да најдете некој ваков секси костим и неочекувано појавете се на вратата на спалната соба.Без оглед дали сте во врска или не, љубовниот и сексуалниот живот понекогаш е потребно да го зачините. Ако сте слободни, некои од следните совети ќ

loading...
Loading...