Битолчанец на ГОЛЕМА мака: „Го мавав, но не помага: Секоја девојка БЕГА од мене кога ќе ми го ВИДИ пенисот!“

Loading...

Момче од Битола има необичен проблем. Она што мажите мислат дека е привилегија на поединци  нему  и на неговите девојки им претставува непремостлив проблем.„Имам 22 години и  се уште не сум имал секс со  девојката со  која бев во врска. Не сум невин. Три пати бев со проститутки со кои немав никаков проблем. До сега имав 4 сериозни врски, но ниту  една девојка не сакаше да има односи со  мене  кога ќе се соблечев. Живеам во  Битола.
 Пред три  години  се запишав на Економски  факултет  во Скопје, но ова лето привремено го напуштив  и  се вратив во Битола за да им помогнам на моите родители во  семејната фирма. Ова го пишувам бидејќи минатата недела останав без девојката која многу  ја сакам. Се беше идеално. Од април сме заедно. Таа заврши  средно и  многу  е згодна и добра. Минатиот викенд се опуштивме и сакавме заедно да спиеме.
Знаев дека ќе има проблеми. Секоја врска која ја имав до сега ја упрскував кога ќе се соблечев. Затоа овој  пат  толку го одложував сексот. Кога таа почна да се сомнева дека нешто  не е во  ред со мене, организирав интимна вечера кај мене дома. Имам преголем пенис.

 
Долг е 26 см и секоја моја девојка остануваше во шок кога ќе го видеше. Делува огромно и кога не е во ерекција, а кога ќе се стврдне и  мене ме плаши. Сите мислат дека голем пенис е привилегија, но верувајте за мене тоа е вистински пекол. Уште од основно школо пријателите ме задеваат за тоа. За да го  спречам нејзиниот шок отидов во кујната да го опуштам. Се соблековме и  се галевме, и  кога се дигна истрчав во кујната да  го опуштам.

Го мавав по масата за барем малку  да се опушти. Кога девојката ме праша што правам и  ја кажав вистината. „Го  опуштам“. Се обидовме да имаме секс но таа имаше блокада. Се стутка и не можеше да го прими. Ја испратив дома, се бакнавме и  од тогаш не ми  се јави. И  така заврши мојата последна врска.“„Имам 22 години и  се уште не сум имал секс со  девојката со  која бев во врска. Не сум невин. Три пати бев со проститутки со

loading...