Боки 13: Го зезнавме и „Гангам“ стилот

Loading...

Боки 13 повторно ќе ја изненади јавноста!Македонски шоумен Боки 13 на својот профил на Фејсбук се пофали со нова фотографија на која позира во неков препознатлив стил, и на своите фанови им откри дека подготвува нова песна која ќе ја испее на три јазици.
„Јас сум подготвен за во студио, одам да видам како звучи новата песна на српски, турски и англиски јазик. Го зезнавме и „Гангам“ стилот. Ве сака Б-13“ 8211; им порача популарниот водител на своите бројни обожаватели.
РепубликаМакедонски шоумен Боки 13 на својот профил на Фејсбук се пофали со нова фотографија на која позира во неков препознатл

loading...
Loading...