„Бранко“ ја погоди Србија: Погледнете какво невреме имаше!

Силно невреме проследено со обилни врнежи од дожд, град, силен ветер и грмотевици вчера ја погодија Србија. Погледнете што се случуваше…

 

Погледнете што се случуваше…

 

Пронајдете не на следниве мрежи: