Бред Пит одбива да снима секси сцени со други актерки

Loading...

Популарниот актер Бред Пит избегнува да снима секси сцени и да разменува нежности со други жени иако тоа би било само дел од глумата.
Близок пријател на актерот, за таблоидите изјавува дека откако Бред ја запознал Анџелина одбива да снима секси сцени со други актерки.
Можеби актерот донел ваква одлука заради искуството од еден таков филм во кој глумеше со Џоли, а веднаш потоа  му пропадна бракот со Џенифер Анистон.
За време на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“ хемијата помеѓу Анџелина Џоли и Бред Пит беше толку голема што успеа да им го смени животот на овие двајца актери.
Џоли треба да биде среќна што покрај себе има толку посветена и верна личност.Популарниот актер Бред Пит избегнува да снима секси сцени и да разменува нежности со други жени иако тоа би било само

loading...
Loading...