Брена и Бобо не штедат пари – Ова е луксузниот подарок кој се подготвува за синот Филип и Александра Пријовиќ

Loading...

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ наскоро ќе го изговорат судбоносното „ДА“, а Лепа Брена и Бобо планираат младите да ги израдуваат со скапоцен подарок.Како што пишуваат српските медиуми, Лепа Брена и Слободан ја подготвуваат свадбата на младите, но не се штедат ниту за подарокот. Одлуката била донесена, младите од нив ќе бидат дарувани со стан.

Извор близок до семејството за „ВИП“ открива дека славните сопружници дошле на оваа идеја набрзо откако идните младенци им соопштиле дека планираат венчавка.
 Како што пишуваат српските медиуми, Лепа Брена и Слободан ја подготвуваат свадбата на младите, но не се штедат ниту за подарокот. Одлуката била дон

loading...
Loading...