Брутално убиство: Учесник во емисијата „ДНК“ анализа ја претепал сопругата до смрт

Полицијата потврдила дека го уапсила Стеван Којиќ(29) од Јагодина поради убиство на сопругата Жаклина (26). Убиството се случило вчера околу 23 часот во нивниот семеен дом во населбата Табане во Јагодина.
Стеван ја тепал Жаклина со нозе и раце до смрт додека децата, стари три  години и година дена биле будни во соседната соба.
Од здобиените повреди починала пред докторите да успеат да ја хоспитализираат.
Итна помош повикала неговата мајка која тој ја повикал кога сфатил дека не може да ја поврати и дека е мртва.
Тие неодамна учествувале во емисијата „ДНК“ анализа на Тв Пинк.Убиството се случило вчера околу 23 часот во нивниот семеен дом во населбата Табане во Јагодина.
Стеван ја тепал Жаклина со нозе и раце до

Пронајдете не на следниве мрежи: