ЦЕЦА ГИ ОТВОРИ ВРАТИТЕ ЗА НОВИНАРИТЕ: Погледнете како изгледа нејзината вила на Кипар!

Loading...

Светлана Цеца Ражњатовиќ конечно реши да ја покаже својата вила на Кипар и открила зошто се одлучила да купи куќа токму на овој остров. Нејзината вила се наоѓа во слепата уличка Аја Напи, но пејачката вели дека туристите најмногу ја фотографираат.„Овде има уште четири куќи, но најмногу ја фотографираат мојата“, објаснила Цеца во емисијата „Ексклузив“.
„Случајно дојдов на одмор тука со децата и ми се допаднаа местото и регионот. Мирно е, климата е пријатна“, рече пејачката и додаде дека Вељко и Анастасија не доаѓаат често таму.

„Тие одеа овде на училиште, па веројатно затоа им здосадило местото. Но, Анастасија сепак седум дена беше на одмор тука“, објасни таа.
„Овде има уште четири куќи, но најмногу ја фотографираат мојата“, објаснила Цеца во емисијата „Ексклузив“.
„С

loading...
Loading...