Цеца проговори за болеста!

Пејачката Цеца Ражнатовиќ прв пат проговори за болеста со која се соочила во претходниот период.-Јас во еден момент многу се здебелив бидејќи имав здравствен проблем. Кога тоа го решив се преполовив-признала најпопуларната пејачка на овие простори.
Цеца исто така истакнала дека таа се уште не го нашла емотивниот партнер, иако ја поврзувале со многу мажи, а посебно со манекените од нејзините спотови, па открива што и е потребно за да се заљуби.
-Ако тоа девојче и ден денеска клечи во мене, јас морам да го пронајдам момчето во него, дали визуелено дали ментално-рекла низ насмевка Цеца.
 -Јас во еден момент многу се здебелив бидејќи имав здравствен проблем. Кога тоа го решив се преполовив

Пронајдете не на следниве мрежи: