Цеца Ражнатовиќ со екстремно длабоко деколте

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави во една емисија во многу провокативно издание, а покај тоа што носеше длабоко деколте, покажа и црвена долна облека. Имено, пејачката носеше припиен бордо фустан со многу длабоко деколете, тако што сите очи беа вперени во нејзиното бујно деколте.

Освен тоа, многумина ги насмеа глетката во која покажува секси, чипкана долна облека, која ја доби на подарок од водителката Сања Маринковиќ, за да и тргне во новата година на љубовен план.

-Јас сум жена за мажење, искоментира со насмевка фолк дивата.
 Имено, пејачката носеше припиен бордо фустан со многу длабоко деколете, тако што сите очи беа вперени во нејзиното бујно деколте.

Пронајдете не на следниве мрежи: