Четиринаест годишен ученик си ја силувал наставничката

Четиринаесет годишно момче си ја силувало наставничката во училиште, и никој не направил ништо околу тоа.Британската јавност ја потресе еден ужасен настан. Четиринаесет годишно момче си ја силувало наставничката во училиште, и никој не направил ништо иако колегите слушнале врескотници од нејзината училница.
Ужасниот чин, ученикот го започнал така што  ја забарикадирал собата за компјутери. Вработените слушнале како жената вреска од внатре, но не можеле да влезат во просторијата, пренесува Дејли Меил.
„Имам некоја мисла на ум“,рекол ученикот ја зграпчил и почнал да ја силува својата учителка.
По овој напад истрауматизираната жена не може повеќе да се врати на своето работно место, а детето е осудено за сексуален напад.Британската јавност ја потресе еден ужасен настан. Четиринаесет годишно момче си ја силувало наставничката во училиште

Пронајдете не на следниве мрежи: