Чуприна го замени Стефан од „Некст Тајм“ со ново момче!

Loading...

Стефан и Драгана раскинаа!Драгана дефинитивно и ставила крај на долгогодишната врска, пишува Вечер.
Според весникот се шушка дека Драгана веќе го преболела пејачот и наводно веќе извесно време е во врска со друго момче. Пејачот и водителката и манекенка иако веќе немаат контакт тоа вешто го криеја од јавноста, но Стефан неодамна фатен во тесно, свесен дека ќе се дознае дека бившата веќе му нашла замена, сам се “истрча” и се понуди да го прашаме – Што има ново кај него?!-“Зарем нема да ме прашаш што има ново кај мене? Ете ќе ти кажам, немам повеќе девојка, но не ти откривам други детали”, се “пофали” кусо и ни спушти слушалка, пишува Вечер.Како и да е тој никогаш нема да остане сам, барем не судејќи по големиот број обожавателки, но дали некоја ќе успее физички да го привлече и емотивно да го исполни ќе почекаме, додека не и најде замена на тетовката.Драгана дефинитивно и ставила крај на долгогодишната врска, пишува Вечер.
Според

loading...
Loading...