Дали е ова парот со највеќе стил?!

Loading...

Кејт Босворт и нејзиниот сопруг Мајкл Полиш, се почесто ги гледаме во најдобрите комбинацији, елегантни, шик и впечатливи.Актерката Кејт Босворт и Мајкл Полиш, беа фатени од папараците во Њујорк додека го напуштале шоуто „Today“, каде и биле гости. Покажаа дека добро знаат да го искомбинираат стилот, а притоа заеднички да изгледаат фасцинантно со сите очи вперени во нив, мора да се признае навистина убави за око.
Кејт се појавила во денвер син фустан и преголем капут, баш какви се носат во моментот. Би помислиле дека она носи негов, а тој нејзин, но денес така е модерно, сите обратно.Актерката Кејт Босворт и Мајкл Полиш, беа фатени од папараците во Њујорк додека го напуштале шоуто „Today“, каде и биле гости. Покажаа

loading...
Loading...