ДЕСТРУКТИВНИ БОРЦИ: Се нокаутирале самите себеси!

Овие мечеви се завршени со прекин, но во нив, борците самите себеси се нокаутирале. Колкава е можноста да се случи тоа во ММА борбите?На социјалните мрежи осамна видео од ММА борби кои беа завршени со нокаут.
Можеби ова сѐ уште не ви звучи чудно, но што ќе речете кога ќе дознаете дека наместо нивните ривали да го сторат тоа – овие борци успеале самите себе да се нокаутираат.
Премногу смешно звучи кога тоа ќе се каже, па затоа погледнете како изгледаше сето тоа во петминутното видео:На социјалните мрежи осамна видео од ММА борби кои беа завршени со нокаут.
Можеби ова сѐ уште не ви звучи чудно, но што ќе речете кога ќе д

Пронајдете не на следниве мрежи: