Џим Кери ограбувач на банки?

Loading...

Џим Кери ќе соработува  со продуцентот Џеред Хес за да снимат филм според вистинска приказна за банкар кој станал ограбувач на банки.
Извештаите сугерираат дека ѕвездата на „Маската“ потпишал договор за да ја води екипата на новиот филм на Хес „Лумис Фарго“, инспириран од вистинска приказна за еден незадоволен банкар кој се спријателува со неговата симпатија за да ги ограбат неговите работодавци. Производството на прокетот треба да започне на 13 Април.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 
 Џим Кери ќе соработува  со продуцентот Џеред Хес за

loading...
Loading...