Дневен хороскоп за 05.09.2013

Loading...

Дневен хороскоп!Овен
Денес се ќе помине во знакот на љубовта. Успеавте да ги расчистите сите недоразбирања, па сега се наоѓате на седмо небо. Среќата обично доаѓа во комплет, а тоа може да ја објасни вашата денешна состојба. Можни се стомачни проблеми на кои порано не сте им обрнувале внимание.
 Бик
Незадоволни сте, непостојани или со еден збор своеглави. Вразумете се и сфатете дека ситуацијата е комплицирана, но и дека сте на чекор од успехот. Не го насочувајте својот бес кон својот партнер. Тој не е ни малку виновен за вашите неостварени амбиции и не треба да ги трпи вашите лудории.
Близнаци
Бидејќи фантазирате, не стоите цврсто на земја. Надевајте се на успех во полето на уметноста и во сè што е поврзано со креативност. Материјалната состојба е загрозена, а тоа е така поради вашата нереална проценка за своите можности.
Повеќе на tzm.mkОвен
Денес се ќе помине во знакот на љубовта. Успеавте да ги расчистите сите недоразбирања, па сега се наоѓате на седмо не

loading...
Loading...