Дневен хороскоп за 06.09.2013

Loading...

Прочитајте го вашиот хороскоп за денес.Овен
Денес грижете се во случај завршите нешто во врска со документите. Замислени сте и со тенденција да заборавите некои важни нешта. Најмногу би ви одговарало да се опуштите и препуштете им ја иницијативата за бизнисот на другите. Во случај да сте во врска или брак, ќе разчистите нешто во самиот однос.
Бик
Се уште сте загрижени за финансиите, а работата е пренатрупана. Дури и денес нема да биде во можност да ги наплатите оние работи за кои сте се задолжиле, но не се грижете. Едноставно продолжете да работите и не престанувајте да посакувате. Крупни промени ви се наближуваат, а вие не можете да ги дочекате.
Повеќе на tzm.mkОвен
Денес грижете се во случај завршите нешто во врска со документите. Замислени сте и со тенденција да заборавите некои важни нешта. Најм

loading...
Loading...