Дневен хороскоп за 11.09.2014

Loading...

Дневен хороскоп за 11.09.2014Овен
Денес ќе бидете со променливо расположение. Тешко ќе се справуваате со обврските а секако тоа ќе се одрази на расположението. Одлично време за творечка дејност.
Бик
Биковите денес може да имаат важна средба. Минимизирајте ги домашните обрски. Ве очекува професионален успех. Но поставувајте си реални цели.
Близнаци
Денес откажете се со субјективно оценување на случувањата. Во втората половина ве очекува конфликт кој ќе се разреши во ваша корист.  Денес ќе треба да донесете одлука.

 
Рак
Денес ќе сакате само едно- спокојство. Ќе се двоумите и ќе имате многу недоразбирања. Не се препорачува физичка работа.
Лав
Можен е конфликт помеѓу обврските и партнертот. Секако ќе одлучите во полза на љубовта. Не им се доверувајте денес на пријателите. Препуштете и се ин интуицијата.
Девица
Ќе сакате денес сите ваши соништа да ги остварите. Можно е да се занимавате и со наследство. Размислте убаво пред да дејствувате.

 
Вага
Не се препорачува денес да решавате љубовни проблеми. Прво донесете ги во ред чувствата и мислите. Ќе сакате да им помогнете на блиските но има разлика помеѓу помош и мешање во живот.
Скорпија
Денес ќе бидете расеани. Средете ги мислите. Денес помладите Скорпии може да бидат агресивни. Неопходно е да му посветите внимание на партнерот.
Стрелец
Бурните емоции денес задржете ги за себе зошто може да ви направат големи проблеми во животот. На професионален план конечно ќе мрднете од мртва точка.

 
Јарец
Денес ќе имате грижа на совест и чувство на вина затоа што не му посветувате многу внимание на партнерот. Но втората половина на денот носи нешто убаво.
Водолија
Ќе размислувате дали засекогаш да заминете од партнерот или да ги подобрите односите. Ако немате јасни идеи за бизнис држете се денес подалеку од вложување.
Риби
Денес ќе бидете далеку од хармонични односи. Ќе имате несогласување со реалноста. Не обрнувајте внимание на незадоволството на блиските. Овен
Денес ќе бидете со променливо расположение. Тешко ќе се справуваате со обврските а секако тоа ќе се одрази на располо

loading...
Loading...