Дневен хороскоп 08.08.2013

Loading...

Овен
Ќе имате тежок ден, но со вашата внатрешна сила ќе го завршите успешно. Периодов ви треба одмор, па почнете да планирате каде ќе побегнете од градскиот метеж со вашите најблиски.
Бик
Самоуверени сте за некоја важна работа. Следете ја интуицијата и нема да згрешите. Можни се расправии со саканата личност, па гледајте да бидете смирени и да не кажете нешто за што подоцна ќе се каете.
Близнаци
Доаѓа одличен период за вас на професионален план. Ќе ги исполнувате вашите соништа и ќе чекорите на патот кон успехот. Можна е средба со стара љубов, која може да создаде нови спомени….
Прочитајте повеќе на TZM.mkОвен
Ќе имате тежок ден, но со вашата внатрешна сила ќе го завршите успешно. Периодов ви треба одмор, па почнете да планир

loading...
Loading...