ДО ГОЛА КОЖА: Мајли Сајрус мами воздишки со фотка од под туш!

Loading...

Пејачката Мајли Сајрус моментално се наоѓа на турнеа по Јужна Америка, а своите фанови ги израдува со разголена фотографија од под тушот.Пејачката Мајли Сајрус моментално се наоѓа на турнеа по Јужна Америка, а своите фанови ги израдува со разголена фотографија од под тушот.
Младата пејачка некој ја фотографирал од зад грб, додека се туширала во бањата од хотелот во Порторико, но сепак не се видело се.
Погледнете на следната страна:

Мајли ја продолжи својата „Bangerz“ турнеа после месец дена пауза и изгледа дека е подготвена да ги покаже сите свои атрибути.Пејачката Мајли Сајрус моментално се наоѓа на турнеа по Јужна Америка, а своите фанови ги израдува со разголена фотографија од под тушот.
М

loading...
Loading...