До вчера бездомник денес го знаат 38 милиони луѓе

Ова е Турф, момчето кое две години живеело на улица и собирало пари за својот танц.Одлучил да се пријави на емисијата “America’s Got Talent” и да му покаже на светот што знае.
Со својот настап ги воодушеви сите, зошто ваков танц едноставно не се гледа секој ден.
Неговото видео на ЈуТјуб е прегледано рекордни 38 милиони пати.Одлучил да се пријави на емисијата “America’s Got Talent” и да му покаже на светот што знае.
Со сво

Пронајдете не на следниве мрежи: