Дознајте каков секс сакаат познатите!

Loading...

Ве интересира ли што што сакаат да прават во кревет познатите холивудски пејачи и актери… Секогаш е интересно да се прочита одредена информација поврзана со сексуалниот живот на познатите, и секој има желба да ѕирне во нивниот кревет… Ријана
Оваа позната пејачка признава дека во спалната соба сака да биде покорна и да ги слуша заповедите на партнерот. Нема ништо против врзување, но само ако до тоа дојде спонтано. Најдобрата предигра за неа е размената на разголени фотографии.

 

Анџелина Џоли
Оваа позната актерка сака да биде доминантна во кревет, бидејќи како што и самата кажува, тоа ѝ овозможува да се чувствува сигурно.

 

Џенет Џексон
Џенет обожава сексуални играчки, а себеси се смета за стручњак на тоа поле. Секогаш е во тек со новитетите и сака да проба сè што излегува на пазарот, а често сака да им дава такви подароци на пријателките.

Зое Залдана
Зое најмногу од сè сака страствен секс. Ја обожава мисионерската поза, но не се жали ни кога таа е горе. Сепак, најомилена поза ѝ е „doggy style“.
  Ријана
Оваа позната пејачка признава дека во спалната соба сака да биде покорна и да ги слуша заповедите на партнеро

loading...
Loading...