Драма во семејството Кардашијан: Крадци упаднале и ѝ впреиле пиштол, ја врзале и…

Американската ријалити ѕвезда Ким Кардашиан синоќа е ограбена во Париз, откако две вооружени лица упаднале во нејзината хотелска соба и ја држеле на нишан подолго време…Според странските медиуми, крадците маскирани како полицајци, украле од Ким Кардашиан накит вреден милион долари. Нејзиниот портпарол изјави дека таа не е повредена, но оти била многу вознемирена.

Дека нешто драматично и се случило сведочи и фактот дека нејзиниот сопруг, пејачот Канје Вест, ненадејно го прекинал својот настап во Њујорк со образложение дека има семејни проблеми. Контроверзната Ким Кардашиан е во посета на Париз во рамките на модната недела.Според странските медиуми, крадците маскирани како полицајци, украле од Ким Кардашиан накит вреден милион долари. Нејзиниот портпарол изјави дека т

Пронајдете не на следниве мрежи: