Двајца загинати во сообраќајка во Белград

Loading...

Две лица загинаа во тешка сообраќајна несреќа што во саботата рано изутрина се случи во Белград, јавија српските медиуми.На самото место на несреќата загинал 30-годишен возач на автомобилот, додека неговата сопатничка, девојка на возраст околу 30 години била превезена во Ургентниот центар, но им подлегнала на повредите.Нема информации за причините за несреќата.
МакфаксДве лица загинаа во тешка сообраќајна несреќа што во саботата рано изутрина се случи во Белград, јавија српските медиу

loading...
Loading...