Едно лице го изгуби животот а четири се тешко повредени во сообраќајна несреќа во Кисела Вода

Loading...

Едно лице го изгуби животот а четири се тешко повредени во сообраќајна несреќа во Кисела ВодаСиноќа во Кисела вода кај Рампа се случи страшна сообраќајна несреќа во која едно лице го загуби животот. Несреќета се случила кого возачот на возилото марка „Лада“ удрил во „Мерецедес“ со српски регистарски таблички, при што едно лице загинало на самото место, а четворица се префрлени во Ургентниот центар и се наоѓаат во животна опасност.Синоќа во Кисела вода кај Рампа се случи страшна сообраќајна несреќа во која едно лице го загуби животот. Несреќета се случила кого возачот на вози

loading...
Loading...