Египетска пејачка уапсена бидејќи симулирала орален секс со банана

Loading...

Властите објавиле дека, откако спотот за нејзината песна “I Have Issues” се појавил на интернет, добиле бројни жалби од граѓаните, а Шаима е осомничена за “потенцирање на блуд”.Поради симулирање на орален секс со овошје, познатата пејачка “ја завршила кариерата”. 

Египетската полиција ја уапсила пејачката Шаима, откако објавила спот во кој е во долна облека и јаде банана така што изгледа како симулација на орален секс. 
 
Властите објавиле дека, откако спотот за нејзината песна “I Have Issues” се појавил на интернет, добиле бројни жалби од граѓаните, а Шаима е осомничена за “потенцирање на блуд”. 

Во видеото пејачката лиже банана и глуми орален сек пред табла во училница, пишуваат арапските медиуми, пренесува Mirror.

 
“Им се извинувам на сите кои го видоа спотот и се бесни поради него. Не верував дека ова ќе се случи и дека толку силно ќе ме нападнат, јас сум само пејачка која од детството сонува да биде пејачка”, напишала таа на Фејсбук.
 Поради симулирање на орален секс со овошје, познатата пејачка “ја завршила кариерата”. 

loading...