ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ПУЛС24: Иван Исцелител ги решава мистериите, љубовните маки и ситуациите на балканските и светските ѕвезди

Loading...

Иван Исцелител за ПУЛС24 ги решава мистериите, љубовните маки и ситуациите на балканските и светските ѕвезди.1. Дали Северина ќе се смири со Милан?
-Нема да се смири, оти не се судени еден за друг.
2. Дали ќе се разведе Лепа Брена?
-Брена и Боба се вљубени и судбината ги споила и нема да се разведе Брена од Бобо, оти Боба ја сака многу.
3. Дали Тања Савиќ сѐ уште ја сака сопругот?
– Сопругот на Тања, Душан Јовановиќ, сѐ уште ја сака Тања и без неа не може да живее. Лудо е вљубен во Тања.
4. Дали Кемал Монтено повторно ќе има удар?
-Кемал повеќе години боледува од запушување на вените и има пресаден бубрег, па во иднина ќе доживее мозочен удар.
5. Дали Ријана е сѐ уште вљубена во Крис Браун?
-Секако, таа од мисли не го вади и сѐ би дала да е со него.
6. Дали кралот Елвис Присли сѐ уште е жив?
-Не, тој се отрул со апчиња за смирување.
7. Како мистериозно настрада Џими Хендрикс?
-Па, го отрул менаџерот со вино и апчиња за да му ги зеде парите од осигурувањето.
8. Што мислите, зошто се самоуби Курт Кобејн од „Нирвана“?
-Имал голем стрес и воспалителен процес во цревата и за да ги смири болките, земал дрога за да ги скрати маките и се самоубил.
9. Дали Бритни Спирс сѐ уште го сака Џастин Тимберлејк?
-Бритни секогаш го сакала Џастин и ќе го сака до крајот на нејзиниот живот, оти Џастин ѝ е прва љубов.
10. Дали Леонардо ди Каприо ќе се жени, или ќе остане ерген до крајот на животот?
-Секако, му претстои женидба со манекенка.1. Дали Северина ќе се смири со Милан?
-Нема да се смири, оти не се судени еден за друг.
2. Дали ќе се ра

loading...
Loading...