Емили Ратајковски провокативната девојка од спотот на хитот “Blurred Lines”

Емили Ратајковска е aмерикански модел и актер. Таа е родена во Лондон, а поглемиот дел од својот живот го помина во Ка

Пронајдете не на следниве мрежи: