Ева Лонгорија конечно не е сама?!

Loading...

Неодамна имавме можност да прочитаме како убавата актерка се жали за нејзиниот љубовен живот, или дека не постои повеќе среќа за неа во љубовта, но се чини дека тоа е завршено.Актерката била видена како викендот се бакнува и гушка во рсторан со екс-дечкото Едуардо Круз (28), со кого таа била претходно во врска т.е минатата година. Сведоците потврдија дека Лонгорија (38) и братот на позната актерка Пенелопе Круз, Едуардо Круз, не можеле да гозапрат изливот на емоции за време на романтичниот ручек во еден италијански ресторан во Њујорк.
„Се држеа за ртаце и бакнуваа, не грижејќи се дали ќе бидат видени“, изјавил сведок од ресторанот.
Ова не е крајот, во Саботата вечер, парот е повторно виден како се бакнуваат, но овој пат во тек на вечерата во ресторан во близина на Тајмс Сквер во Њујорк.
Актерката била во врска со пејачот Едуардо во почетокот на февруари 2011 година, веднаш по разводот со екс-сопругот Тони Паркер. Поранешната ѕвезда на „Очајни домаќинки“  во јуни 2012 го потврдила раскинувањето со шпанскиот пејач, но сепак тоа не било крај!
Се надеваме дека овој пат ќе потрае подолго…Актерката била видена како викендот се бакнува и гушка во рсторан со екс-дечкото Едуардо Круз (28), со кого таа била претходно во врска т.е минатат

loading...
Loading...