Еве ја диетата на Џесика Алба, што ја прави најзгодна жена на светот!

Loading...

Актерката Џесика Алба, веќе со години важи за една од најзгодните жени. Дел е благодарение на генетиката, а дел на добрата исхрана во комбинација со вежбање.Состојки:
2-3 изрендани моркови
1 авокадо шака чери домати
Лимонов сок
Маслиново масло
Подготовка:
Изрендајте ги морковите, чери доматите исечете ги на половина, а авокадото исецкајте го на парчиња. Се заедно измешајте и зачинете со лимонов сок и маслиново масло.
Состојки:
2-3 изрендани моркови
1 авокадо шака чери домати
Лимонов сок
Маслиново масло

loading...