Еве кој актер ќе биде новиот Џејмс Бонд?!

Loading...

Светските медиуми веќе некое време шпекулираат кој ќе биде новиот таен агент 007 во новиот филм од долговечниот серијал.Еден од кандидатите е и хрватскиот актер Горан Вишњиќ.
Медиумите шпекулираат дека всушност актерот од Шибеник ќе го глуми најпознатиот светски таен агент, пишува „Јутарњи лист“.
Вишњиќ би требало да го наследи Даниел Крег, кој по договорот мора сними уште две продолженија од филмот (снимањето на првиот филм почнува во декември 2014 година, потврдија од продуцентската куќа Еон). Еден од кандидатите е и хрватскиот актер Горан Вишњиќ.
Медиумите шпекулираат дека всушност актерот од Шибеник ќе го глуми најпознатиот свет

loading...
Loading...