Еве што му порача Цеца на Аца Лукас после сите скандали со Соња

Аца Лукас и Цеца Ражнатовиќ се долгогодишни блиски пријатели, па беше неминовно неговата моментална ситуација да ја прокоментира и фолк ѕвездата.Имено, како што самиот Аца Лукас кажа, Цеца во оваа ситуација, заедно со уште неколку луѓе од естрадата му е голем поддршка. Како што истакна, таа најдобро го разбира, а со сите сподели и што му кажала Цеца.

-Против неа се водени и поголеми кампањи, отколку против мене. Ми кажа само:„Немој да примаш се при себе, немој да реагираш на се. Ќе помине“, ги цитираше Аца Лукас зборовите на Цеца.
 Имено, како што самиот Аца Лукас кажа, Цеца во оваа ситуација, заедно со уште неколку луѓе од естрадата му е голем поддршка. Како што истакна, таа

Пронајдете не на следниве мрежи: