Еве зошто Џенифер Анистон е среќна: За неговиот „пакет“ потребни се два пара гаќи!

Loading...

Освен што е убав и згоден, Џастин Тероу е и прилично надарен. Сега ни е позната уште една причина зошто Џенифер Анистон го сака својот свршеник.Актерот Џастин Тероу, кој е долгогодишно момче на Џенифер Анистон, ја игра главната улога во серијата „Оставени“, а по снимањето на епизодата во која џогира, тој добил два пара гаќи кои морал да ги носи под тренерката, пренесуваат странските медиуми.
Актерот објаснил дека се изненадил кога здогледал повеќе пара на долен веш и прво помислл дека може да бира, но набрзо му објасниле дека треба сите да ги облече, бидејќи „опремата“ премногу му доаѓа до израз.
„Кога отидов во гардеробата за да ја одглумам сцената со трчањето, ме дочекаа тренерка и два пара гаќи. Си помислив дека ми оставија да изберам кој пар сакам да го носам, но девојките кои се одговорни за гардеробата ми рекоа дека треба да ги носам двата пара“, низ смеење раскажал актерот.

Дури и Лив Тајлер, која е негова колешка во филмот, признала дека не можела да се концентрира на глумењето на заедничките сцени со него, бидејќи погледот и скршнувал на неговиот „пакет“!
Актерот Џастин Тероу, кој е долгогодишно момче на Џенифер Анистон, ја игра главната улога во серијата „Оставени“, а по снимањето на епи

loading...
Loading...