Фото: Бијонсе без грам шминка позира под туш

Loading...

Во последно време се навикнавме се почесто да гледаме фотографии од Бијонсе од нејзиниот секојдневен и интимен живот.
Најновата слика од приватната колекција на Бијонсе е сликана во нејзиниот туш, во нејзиниот апартман во Њујорк каде без грам шминка на себе заводливо праќа бакнежи. За оваа слика, Бијонсе ја пушти својата коса, оставајќи ги препознатливите кадрици да дојдат во израз и носеше кошула со принт.
Инаку таа уште некое време на одмор, а набрзо, во април, ја почнува својата турнеја низ Европа. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...