Фото: Чарли Шин го прослави својот роденден со ѕвезди од филмови за возрасни!

Loading...

Познатиот актер го прослави својот 48-ми роденден  во друштво на најдрагите порно ѕвезди Џејми Лангфорд, Селест Стар и Џена ЏорданПознатиот актер го прослави својот 48-ми роденден  во друштво на најдрагите порно ѕвезди Џејми Лангфорд, Селест Стар и Џена Џордан.
-Изгледам како да имам 28 години, но се чувствувам како старец, најдобро ми е со Чарлевите анѓели. Нека ми е среќен роденденот- напиша актерот на својот Твитер профил, каде што и ги објави фотографиите.
Неговите фанови не беа воодушевени од овие фотографии, затоа што Шин со нож и се заканува на една порно актерка.
Познато е дека во 2009 година тој  поранешната сопруга Брук  ја давеше и и се закануваше со нож.
Меѓутоа, на проблематичниот Шин тоа воопшто не му пречеше и ништо не можело да му го расипе расположението. Познатиот актер го прослави својот 48-ми роденден  во друштво на најдрагите порно ѕвезди Џејми Лангфорд, Селест Стар и Џена Џордан.

loading...
Loading...