Фото: Дали ова е момчето со кое Дивна Карлеуша има 11 пати секс дневно?!

Loading...

Мајката на Јелена Карлеуша, Дивна Карлеуша, вчера ја напушти Фарма.Tаа во реалното шоу зборуваше дека има младо момче, а медиумите објавија фотографии од него,сепак вчера останаа отворени некои прашања.
Менаџерот на Јелена, Зоран Бирташевиќ ја пречека Дивна и создаде хаос во студиото на ТВ Пинк.
Водителката Александра Јефтановиќ рече нешто што ја шокираше публиката.
-Поради твоето вечерашно гостување, сите бараа одговор, па јас морам да те прашам: Дали ти и Дивна сте само пријатели?

Ова секси момче прво се збуни, но потоа одговори дека се пријатели.
Инаку, Дивна истакна дека има секс 11 пати на ден.Tаа во реалното шоу зборуваше дека има младо момче, а медиумите објавија фотографии од него,сепак вчера останаа отворени некои прашања.

loading...
Loading...