Фото: Девојката на Боатенг „без осет“: Сакам секс 10 пати на ден!

Loading...

Кевин Принс Боатенг три години е во љубовна врска со моделот Мелиса СатоТие се запознале додека фудбалерот на Шалке односно репрезентативецот на Гана играше во Италија, а пред две години се вериле.

Она што е интересно за Мелиса е дека сака јавно да говори за својата интима. Вереницата на Боатенг беше највпечатлива пред извесен период кога излезе со изјави за нивниот сексуален живот.

„Сакам секс и по десет пати на ден, но, ја мразам предиграта, па веднаш минувам на главното. Често сум „горе“, бидејќи така можам да контролирам се“, истакна Мелиса.Тие се запознале додека фудбалерот на Шалке односно репрезентативецот на Гана играше во Италија, а пред две години се вериле.

loading...
Loading...