Фото: Е, ова е вистински фан – Го истетовирал Пандев на цел грб!

Loading...

Е, ова е вистински фан на Горан Пандев!Горан Пандев има многу фанови како во Македонија, така и во Италија. Еден од нив се пофали со фотографија каде на својот грб го има истетовирано портретот на Пандев во дрес на Наполи.
Сликата ја објави со наслов ,,Questo si che è un vero tifoso di Goran!!!” што во превод би значело ,,Toа  e вистински фан на Горан”.
Извор: StrumicadenesГоран Пандев има многу фанови како во Македонија, така и во Италија. Еден од нив се пофали со фотографија каде на својот грб го има истетовирано по

loading...
Loading...