Фото: Еве како Марјана Станојковска им го честиташе празникот на Македонците!

„Честит празник драги мои Македонци“ – напиша сексипилната Марјана покрај нејзината фотографија.Прекрасната Марјана Станојковска на својот Фејсбук профил објави фотографија преку која им го честиташе Денот на независноста 8-ми септември, на сите Македонци.
-„Честит празник драги мои Македонци“ – напиша сексипилната Марјана покрај нејзината ФОТОГРАФИЈА!Прекрасната Марјана Станојковска на својот Фејсбук профил објави фотографија преку која им го честиташе Денот на незав

Пронајдете не на следниве мрежи: